{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail 1

2020

€ 849

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Van epische solo-avonturen tot uitdagende groepsritjes, de Avail is licht, comfortabel en gebouwd voor vrouwelijke rijders.

Deze veelzijdige endurance racefiets is comfortabel tijdens lange ritten, levendig in de beklimmingen en biedt vertrouwen in de afdalingen. Ze helpt je om meer kilometers met meer gemak en meer stijl te maken. De Avail heeft de nieuwste endurance framegeometrie en een Advanced-grade composite voorvork met Overdrive stuurbuis voor nauwkeurig stuurgedrag. Zo blijf je langer fris en scherp. De PowerCore bottom bracket draagt elke pedaalslag direct over op de weg voor een superieure trapefficiëntie.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Het lichtgewicht frame en de moderne, uitgebalanceerde endurance-geometrie zijn afgestemd op vrouwelijke lichaamsverhoudingen en bieden een soepele rijervaring tijdens lange dagtochten.

Krachtoverdracht:

Dankzij OverDrive en PowerCore-technologie biedt deze frameset superieure stijfheid zonder dat het comfort eronder lijdt.

Comfort:

Het Liv 3F damesspecifieke ontwerp, de composite voorvork en de ALUXX-buizen zijn ideaal voor ontdekkingstochten en lange ritten.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Het damesspecifieke ontwerp zorgt voor een uitgebalanceerde zitpositie op de fiets en dat betekent stabiliteit in snelle bochten en afdalingen, efficiënte krachtoverdracht en - het belangrijkste - comfort. Voor extreem lange dagen in het zadel is de Avail een lichtgewicht verlengstuk van je lichaam met een uiterlijk dat je onderscheidt van de massa.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Ocean Depths
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Liv custom
  • Pedalen
    Pedal with toe clips/straps
  • Shifters
    Shimano Sora
  • Voorderailleur
    Shimano Sora
  • Achterderailleur
    Shimano Sora GS
  • Remmen
    Tektro TK-B177
  • Remhendels
    Shimano Sora
  • Cassette
    Shimano HG400, 11x34
  • Ketting
    KMC X9 NP
  • Crankset
    Shimano Sora, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, threaded
  • Velgen
    Giant SR-3 wheelset
  • Naven
    Giant SR-3 wheelset
  • Spaken
    Giant SR-3 wheelset
  • Banden
    Giant S-R3 AC, 700x28, wire bead
  • Extra's
    top bar brake levers
  • Gewicht
    9.7 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

2020 Avail with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,1
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31505,91706,71907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°72,0°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)732,963,52,563,52,563,52,5
HWielbasis (mm) (inch)99839,399039100039,4101640
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)53020,955021,756922,458823,1
LReach (mm) (inch)37214,637214,637714,838615,2
MStand Over Height (mm) (inch)6872771628,274429,377230,4
NStuur breedte (mm) (inch)3801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie
Compact Road Design
OverDrive
3F: Fit, Form, Function

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.