{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail Advanced 2

2020

€ 2.199

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Van epische solo-avonturen tot uitdagende groepsritjes, de Avail Advanced is licht, comfortabel en gebouwd voor vrouwelijke rijders.

Deze veelzijdige endurance racefiets is licht en levendig in de beklimming en biedt extreem veel vertrouwen in de afdaling. Ze helpt je om meer kilometers met meer gemak en meer vertrouwen te maken. De Avail Advanced heeft een Advanced-grade composite frame met een endurance geometrie en exceptioneel lichte carbon layup die speciaal is afgestemd op vrouwen. De D-Fuse zadelpen vermindert de trillingen van het wegdek en houdt je langer fris. Schijfremtechnologie geeft vertrouwen en controle bij wisselende weersomstandigheden zodat je ook bij natte wegen ruim voldoende remkracht hebt. Bovendien heb je de mogelijkheid voor het monteren van bredere banden. Deze fiets is voorzien van een OverDrive stuurbuis voor meer balhoofdstijfheid en stuurprecisie, plus een PowerCore bottombracket voor extra trapefficiëntie.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Advanced-grade composite en OverDrive geven een ongekende bracket- en bochtenstijfheid op een frame met een endurance-geometrie, bedoeld voor lange dagen rijden op hoge snelheden.

Controle:

Combineert de gewichtsbesparing en stabiliteit van een Advanced-grade composite compact-road frameontwerp met krachtige schijfremmen voor een stuurgedrag en controle op het allerhoogste niveau, ongeacht de weersomstandigheden en de kwaliteit van het wegdek.

Aangepast comfort:

Kan overweg met ruwe wegen dankzij de mogelijkheid voor montage van bredere banden en de D-Fuse zadelpen die schokken absorbeert.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De gewichtsbesparende framegeometrie is compleet opnieuw ontworpen en aangepast aan het vrouwenlichaam waarbij extra stabiliteit en vertrouwenwekkende controle zijn toegevoegd. Machtige remkracht afkomstig van hydraulische schijfremmen is een kritisch ingrediënt in dit recept, naast de directe krachtoverdracht via de pedalen voor turboacceleratie naar topsnelheid. Je zult nooit meer zoeken naar een extra versnelling op steile heuvels met deze vlieggewicht klimmachine. Alles wat je verlangt van een hoogwaardig presterende racefiets - laag gewicht, efficiëntie, wendbaarheid - plus comfort en flexibiliteit tijdens lange ritten.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 1 steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SL D-Fuse [XXS, XS, S, M] Giant Contact SL D-Fuse [L]
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Liv Contact (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105
  • Remmen
    Shimano 105
  • Remhendels
    Shimano 105
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano RS510, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant PR-2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant PR-2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant PR-2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 1, 700x32, tubeless
  • Gewicht
    8.9 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Confidence and Control

De gewichtsbesparende framegeometrie is compleet opnieuw ontworpen en aangepast aan het vrouwenlichaam waarbij extra stabiliteit en vertrouwenwekkende controle zijn toegevoegd. Machtige remkracht afkomstig van hydraulische schijfremmen is een kritisch ingrediënt in dit recept, naast de directe krachtoverdracht via de pedalen voor turboacceleratie naar topsnelheid. Je zult nooit meer zoeken naar een extra versnelling op steile heuvels met deze vlieggewicht klimmachine. Alles wat je verlangt van een hoogwaardig presterende racefiets - laag gewicht, efficiëntie, wendbaarheid - plus comfort en flexibiliteit tijdens lange ritten.

2020 Avail Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)38515,240015,743517,147018,550519,9
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,5°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50019,751520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31254,91455,71656,51857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,5°71,5°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)753712,8652,6622,4622,4
HWielbasis (mm) (inch)98838,999539,299839,3100439,5102040,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753732,9732,9732,9
KStack (mm) (inch)51120,152720,754721,556822,458723,1
LReach (mm) (inch)36314,336814,537314,737714,838715,2
MStand Over Height (mm) (inch)6612668426,971628,274529,377230,4
NStuur breedte (mm) (inch)380153801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
OverDrive
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
3F: Fit, Form, Function

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.