{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avail Advanced 3

€ 1.999

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Van epische solo-avonturen tot uitdagende groepsritjes, de Avail Advanced is licht, comfortabel en gebouwd voor vrouwelijke rijders.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Advanced-grade composite en OverDrive geven een ongekende bracket- en bochtenstijfheid op een frame met een endurance-geometrie, bedoeld voor lange dagen rijden op hoge snelheden.

Controle:

Combineert de gewichtsbesparing en stabiliteit van een Advanced-grade composite compact-road frameontwerp met krachtige schijfremmen voor een stuurgedrag en controle op het allerhoogste niveau, ongeacht de weersomstandigheden en de kwaliteit van het wegdek.

Aangepast comfort:

Kan overweg met ruwe wegen dankzij de mogelijkheid voor montage van bredere banden en de D-Fuse zadelpen die schokken absorbeert.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Deze veelzijdige endurance racefiets is licht en levendig in de beklimming en biedt extreem veel vertrouwen in de afdaling. Ze helpt je om meer kilometers met meer gemak en meer vertrouwen te maken. De Avail Advanced heeft een Advanced-grade composite frame met een endurance geometrie en exceptioneel lichte carbon layup die speciaal is afgestemd op vrouwen. De D-Fuse zadelpen vermindert de trillingen van het wegdek en houdt je langer fris. Schijfremtechnologie geeft vertrouwen en controle bij wisselende weersomstandigheden zodat je ook bij natte wegen ruim voldoende remkracht hebt. Bovendien heb je de mogelijkheid voor het monteren van bredere banden. Deze fiets is voorzien van een OverDrive stuurbuis voor meer balhoofdstijfheid en stuurprecisie, plus een PowerCore bottombracket voor extra trapefficiëntie.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Charcoal
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL D-Fuse
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Tiagra
  • Voorderailleur
    Shimano Tiagra
  • Achterderailleur
    Shimano Tiagra
  • Remmen
    Shimano Tiagra
  • Remhendels
    Shimano Tiagra
  • Cassette
    Shimano Tiagra, 11x34
  • Ketting
    KMC X10
  • Crankset
    Shimano Tiagra, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 1, 700x32c, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9,1 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

VAN EPISCHE SOLO-AVONTUREN TOT GROEPSRITTEN, DE AVAIL ADVANCED IS LICHT, COMFORTABEL EN ONTWORPEN VOOR VROUWELIJKE RIJDERS.

2021 Avail Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)40015,743517,147018,550519,9
BZitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1254,91455,71656,51857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,5°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502
GNaloop (mm) (inch)71,32,864,72,561,52,461,52,4
HWielbasis (mm) (inch)99539,299839,3100439,5102040,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753732,9732,9732,9
KStack (mm) (inch)52720,754721,556822,458723,1
LReach (mm) (inch)36814,537314,737714,838715,2
MStand Over Height (mm) (inch)68426,971628,274529,377230,4
NStuur breedte (mm) (inch)3801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
OverDrive
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.