Nieuw
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail AR 1

2021

€ 1.549

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
VOLG JE AVONTUUR BUITEN DE GEBAANDE PADEN.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Het lichtgewicht frame en de moderne, uitgebalanceerde endurance-geometrie is specifiek afgestemd op vrouwen en biedt een soepele rijervaring tijdens lange dagtochten.

Krachtoverdracht:

Dankzij OverDrive en PowerCore-technologie biedt deze frameset superieure stijfheid zonder dat het comfort eronder lijdt.

Comfort:

Het Liv 3F damesspecifieke ontwerp, de Advanced-grade composite voorvork en de ALUXX-buizen zijn ideaal voor ontdekkingstochten en lange ritten.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Avail AR biedt toegang tot een totaal nieuw en onbekend palet aan fietsmogelijkheden dankzij haar comfortabele en stabiele rijgedrag op verharde en ruwe wegen. Of je nu over asfalt zoeft of op avontuur gaat via een onverharde binnenweg, deze fiets rijdt soepel op vlakke wegen, is levendig op beklimmingen en biedt vertrouwen in de afdalingen. De Avail AR heeft een lichtgewicht ALUXX-frame met de nieuwste endurance-geometrie voor dames plus bredere banden die op de weg prima rollen en offroad de noodzakelijke grip geven. Trillingen worden verminderd door een Advanced-Grade composite vork en D-Fuse zadelpen. Met de OverDrive stuurbuis en krachtige schijfremmen hou je moeiteloos de fiets onder controle. Ten slotte is deze fiets voorzien van een drager en spatborden voor de beste uitrusting tijdens langere tochten.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Rosewood / Eclipse, Desert Sage / Ocean Storm
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, OverDrive, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL D-Fuse
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105 GS
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic
  • Remhendels
    Shimano 105 hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RS510, 34/50
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, 700x32c, folding, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9,4 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Volg jouw avontuur buiten de gebaande paden.

Avail AR with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)41016,144517,548018,951520,3
BZitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1184,61385,41586,21787
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,5°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)532,1532,1532,1532,1
GNaloop (mm) (inch)69,52,762,92,459,62,359,62,3
HWielbasis (mm) (inch)99939,3100139,4100639,6102240,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42216,642216,642216,642216,6
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53821,256122,158222,960123,7
LReach (mm) (inch)36614,436914,537314,738315,1
MStand Over Height (mm) (inch)68126,870927,97362976630,2
NStuur breedte (mm) (inch)3801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie
OverDrive
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
3F: Fit, Form, Function
Tubeless Systeem

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.