{{ product.ProductAward.Quote }}

Contend 1

2020

€ 849

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Soepel, snel en gaaf om te rijden. Deze veelzijdige aluminium racefiets koppelt wendbaarheid aan comfort. Daarom kun je het tempo opvoeren, meer kilometers maken en meer plezier hebben onderweg.

De Contend is ontworpen en ontwikkeld voor enthousiaste rijders die hun rijervaring op de weg naar een hoger niveau willen tillen. Deze fiets biedt een razendsnelle acceleratie en een meer endurance-gerichte zitpositie. De 27,2 mm zadelpen helpt om schokken en trillingen van het wegdek te verminderen en er is voldoende ruimte in frame en vork om bredere banden (tot 28c) te monteren om het rijgedrag nog comfortabeler te maken. Deze echte allrounder is bedoeld voor ambitieuze fietsers en heeft een aluminium frame dat ontwikkeld en gebouwd is in de toonaangevende productiefaciliteiten van Giant.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

Het innovatieve ontwerp van de D-Fuse zadelpen absorbeert schokken en trillingen. Daarnaast kun je met het Giant WheelSystem tubeless banden rijden tot een breedte van 32c voor een soepeler rijgedrag en minder kans op lek rijden.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Giant Contact (forward)
  • Pedalen
    Pedal with toe clips/straps
  • Shifters
    Shimano Sora
  • Voorderailleur
    Shimano Sora
  • Achterderailleur
    Shimano Sora
  • Remmen
    Tektro TK-B177
  • Remhendels
    Shimano Sora
  • Cassette
    Shimano CS-HG400, 11x34
  • Ketting
    KMC X9
  • Crankset
    Shimano Sora, 34/50
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant S-R3 wheelset
  • Naven
    Giant S-R3 wheelset
  • Spaken
    Giant S-R3 wheelset
  • Banden
    Giant P-R3 AC, 700x28, folding
  • Gewicht
    9.5 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

De Contend is ontworpen en ontwikkeld voor enthousiaste rijders die hun rijervaring op de weg naar een hoger niveau willen tillen. Deze fiets biedt een razendsnelle acceleratie en een meer endurance-gerichte zitpositie. De 27,2 mm zadelpen helpt om schokken en trillingen van het wegdek te verminderen en er is voldoende ruimte in frame en vork om bredere banden (tot 28c) te monteren om het rijgedrag nog comfortabeler te maken. Deze echte allrounder is bedoeld voor ambitieuze fietsers en heeft een aluminium frame dat ontwikkeld en gebouwd is in de toonaangevende productiefaciliteiten van Giant. 

2020 Contend with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,753521,155521,958523
BZitbuis hoek (degrees)74,8°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1234,81385,41586,217871987,82188,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502502
GNaloop (mm) (inch)66,82,661,92,457,12,257,12,257,12,257,12,2
HWielbasis (mm) (inch)98538,898638,899039100239,4101740103140,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)41216,241216,241216,241216,241216,241216,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)52420,654121,356322,257722,759623,561524,2
LReach (mm) (inch)37214,637514,837814,938415,139315,540115,8
MStand Over Height (mm) (inch)72028,374629,477430,580331,682132,384433,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Compact Road Design
OverDrive

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.