{{ product.ProductAward.Quote }}

Contend SL 1

2020

€ 1.199

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Deze lichtgewicht aluminium allrounder legt de nadruk op soepel, vertrouwd stuurgedrag. Zijn veelzijdige framegeometrie is ontworpen om een endurance zitpositie te combineren met wendbaar bochtengedrag en goede klimeigenschappen.

De Contend SL heeft een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame. De uitgebalanceerde geometrie biedt een wendbaar en toch vertrouwd aanvoelend rijgedrag. Het achterframe van de fiets is ontworpen voor vlotte acceleratie, terwijl de voorkant de rijder in een vertrouwenwekkende zitpositie brengt voor comfort en controle. De technologie aan boord omvat de D-Fuse composite zadelpen die een klein beetje doorbuigt voor soepel rijcomfort en minder vermoeidheid. Daarnaast biedt het frame extra ruimte voor montage van 28c-banden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

Innovatief D-Fuse composite zadelpen-ontwerp vermindert trillingen en schokken van het wegdek voor een soepeler, comfortabeler rijgedrag waarbij vermoeidheid wordt geminimaliseerd.

Lichtgewicht efficiëntie:

ALUXX SL aluminium frame zorgt voor efficiënte klimeigenschappen en flitsende acceleraties.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Matte Gunmetal Black / Gloss Black
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Sport
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Contact (forward)
  • Pedalen
    Pedal with toe clips/straps
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105 GS
  • Remmen
    Tektro TK-B178 w/ better finish/cartridge shoes
  • Remhendels
    Shimano 105
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RS510, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-R2 wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, 700x28, tubeless
  • Gewicht
    8.9 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

De Contend SL heeft een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame. De uitgebalanceerde geometrie biedt een wendbaar en toch vertrouwd aanvoelend rijgedrag. Het achterframe van de fiets is ontworpen voor vlotte acceleratie, terwijl de voorkant de rijder in een vertrouwenwekkende zitpositie brengt voor comfort en controle. De technologie aan boord omvat de D-Fuse composite zadelpen die een klein beetje doorbuigt voor soepel rijcomfort en minder vermoeidheid. Daarnaast biedt het frame extra ruimte voor montage van 28c-banden. 

2020 Contend SL with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)44517,548018,951520,353521,156522,2
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1385,41586,217871987,82188,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)63,32,558,42,358,42,358,42,358,42,3
HWielbasis (mm) (inch)98638,899039100239,4101740103140,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)41216,241216,241216,241216,241216,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)54121,356322,257722,759623,561524,2
LReach (mm) (inch)37514,837814,938415,139315,540115,8
MStand Over Height (mm) (inch)74629,477430,580331,682132,384433,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Compact Road Design
OverDrive
Tubeless Systeem

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.