Nieuw
{{ product.ProductAward.Quote }}

Defy Advanced Pro 0

2021

€ 7.599

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Rij langer, rij harder en strijk ruwe wegen glad met een frameset en bijbehorende onderdelen die ontwikkeld zijn voor comfort. Deze lichtgewicht composite fiets is alles wat je nodig hebt op de meest uitdagende ritten, van fietsmarathons tot aan avontuurlijke soloritten.

Dankzij een perfecte mix van stijfheid en verticale flexibiliteit geeft de Defy Advanced Pro je soepele en snelle rijkwaliteiten op de allerruwste wegen. De innovatieve technologieën op deze fiets zijn een D-Fuse composite zadelpen en Contact SLR D-Fuse composite stuur. Deze geïntegreerde cockpit-componenten werken als een gezamenlijk systeem om het comfort te verhogen en trillingen en schokken te verminderen. Het Advanced-grade composite frame heeft geïntegreerde flat-mount schijfrembevestigingen en 12 mm steekassen in beide wielen, plus extra ruimte voor banden tot een maximale breedte van 35c. De oversized en taps toelopende OverDrive 2 stuurbuis zorgt voor een extra strak stuurgedrag in de bochten terwijl de MegaDrive onderbuis en PowerCore trapasconstructie een voorspelbare handling en de best mogelijke trapefficiency garanderen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Specifiek ingebouwd comfort:

Het Advanced Composite frame is speciaal ontwikkeld voor endurance-racegebruik en zorgt voor een soepeler rijgedrag en minder vermoeidheid op lange ritten. De D-Fuse zadelpen en het stuursysteem werken naadloos samen met het frame en absorberen schokken en trillingen afkomstig van het wegdek.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Veelzijdigheid:

De endurance road-geometrie, extra bandenvrijheid (tot maximaal 35c) en schijfremintegratie garanderen dat je uitstekend vooruit komt op diverse soorten wegdek en bij uiteenlopende omstandigheden. Glad asfalt, ruwe binnenwegen of hoge bergpassen zijn geen enkel probleem voor deze fiets.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Matte Chrysocolla/Gloss Chrysocolla
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SLR D-Fuse
  • Stuurpen
    Giant Contact SL
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse SLR, composite
  • Zadel
    Giant Fleet SL
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM RED eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM RED eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM RED eTap AXS
  • Remmen
    SRAM RED eTap AXS hydraulic
  • Remhendels
    SRAM RED eTap AXS hydraulic
  • Cassette
    SRAM RED, 12-speed, 10x33
  • Ketting
    SRAM RED D1
  • Crankset
    SRAM RED D1 DUB, 33/46 with Quarq DZero power meter
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 0, tubeless, 700x32c, folding
  • Extra's
    computer mount, tubeless prepared
  • Gewicht
    7,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Met de perfecte mix van stijfheid en flexibiliteit levert de Defy Advanced Pro een soepele, snelle rijkwaliteit, zelfs op ruige wegen. De innovatieve technologieën omvatten een D-Fuse composiet zadelpen en Contact SLR D-Fuse composiet stuur. Deze geïntegreerde cockpitcomponenten werken als een systeem om comfort toe te voegen en schokken en trillingen op de weg te verminderen. Het geavanceerde composietframe is ook geïntegreerd voor schijfremmen, met flatmount schijfremklauwen en 12 mm steekassen voor en achter, plus ruimte voor banden met een groot volume tot 35 mm. De oversized en taps toelopende OverDrive 2-stuurbuis verhoogt de precisie in de bochten, terwijl de MegaDrive onderbuis en PowerCore-trapas een nauwkeurig stuurgedrag en toonaangevende trapefficiëntie bieden.

Defy Advanced Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)44517,548018,951520,353521,156522,2
BZitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1405,51606,31857,32058,12258,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)63,12,558,22,358,22,358,22,3582,3
HWielbasis (mm) (inch)99539,299839,3101039,8102540,4104040,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)54621,556722,358623,160523,862424,6
LReach (mm) (inch)37414,737714,83811539015,439815,7
MStand Over Height (mm) (inch)76029,978630,981632,183532,985633,7
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
Tubeless Systeem
Overdrive
D-Fuse Technologie
RideSense Ready

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.