{{ product.ProductAward.Quote }}

Enviliv Advanced Pro 1 Disc

2020

€ 5.399

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Volle bak op het vlakke stuk, lachend om de tegenwind, fluitend heuvelop en op weg naar persoonlijke records. deze droommachine voor sprintsters is ontworpen om haar berijdster naar de absolute top te stuwen.

De EnviLiv heeft een Advanced-grade composite frame waarbij stijfheid de hoogste prioriteit heeft om nog sneller te kunnen gaan. Dankzij de zeer aerodynamische buizen, agressieve zithouding en maximale krachtoverdracht, stuwt deze machine je sneller dan ooit vooruit. De ongelofelijke zijdelingse stijfheid van de voorvork en ongeëvenaarde remkracht van de aerodynamische schijfremmen zorgen samen voor uiterst nauwkeurig bochtengedrag en stabiliteit. Het Liv 3F-frameontwerp zorgt ervoor dat vrouwen het optimale racewapen krijgen met een onverslaanbare voorwaartse stuwkracht. De geïntegreerde aero stuur/stuurpen, tubeless wielsysteem met ruimte voor 28c-banden en aerodynamische buizen geven je een duw in de rug op heuvelachtig terrein waarbij je letterlijk door de wind snijdt om de pelotonsprint te winnen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beste aero-racefiets:

Gerealiseerd dankzij de hypermoderne buisvormen en een geometrie die comfort en kracht toevoegt aan een aerodynamische lichaamspositie.

Altijd alles onder controle:

Of je nu een bocht neemt midden in een agressief peloton of je navigeert over een bochtige weg in druk verkeer, de laterale stijfheid van de vork en de schijfremmen bieden zoveel controle dat je er geen aandacht aan hoeft te besteden zodat je hoofd helemaal 'in the zone' kan blijven.

Beste aero-racefiets:

Gerealiseerd dankzij de hypermoderne buisvormen en een geometrie die comfort en kracht toevoegt aan een aerodynamische lichaamspositie.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Als jij zegt sprinten, vraagt zij hoe ver. De prachtige aerodynamische EnviLiv is ontworpen voor scherpe, pittige en razendsnelle ritten. Met haar nauwkeurige stuurgedrag, onberispelijke remkracht en trapstijfheid op absoluut topniveau, is deze fiets in het voordeel van rijdsters die zo hard mogelijk in de rondte willen rijden.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M
  • Kleuren
    Carbon
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SLR Aero
  • Stuurpen
    Giant Contact SL Aero
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite
  • Zadel
    Liv Contact SL (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra Di2
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic disc
  • Remhendels
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52,Giant Power Pro power meter
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 1 Aero 42/65 Disc Composite WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR 1 Aero 42/65 Disc WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR 1 Aero 42/65 Disc WheelSystem
  • Banden
    CADEX Race 25, 700x25, folding, tubeless
  • Extra's
    RideSense Bluetooth
  • Gewicht
    7.9 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Als jij zegt sprinten, vraagt zij hoe ver. De prachtige aerodynamische EnviLiv is ontworpen voor scherpe, pittige en razendsnelle ritten. Met haar nauwkeurige stuurgedrag, onberispelijke remkracht en trapstijfheid op absoluut topniveau, is deze fiets in het voordeel van rijdsters die zo hard mogelijk in de rondte willen rijden.

2020 EnviLiv Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
AZitbuis lengte (mm) (inch)46518,350019,752020,5
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5072052420,654021,3
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1124,412751475,8
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)662,6642,5612,4
HWielbasis (mm) (inch)97238,397438,398138,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7
KStack (mm) (inch)5082052520,754621,5
LReach (mm) (inch)37114,637814,938415,1
MStand Over Height (mm) (inch)72228,475729,877530,5
NStuur breedte (mm) (inch)36014,23801540015,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,9
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
AeroSystem Shaping Technologie
3F: Fit, Form, Function
OverDrive 2
PowerCore
RideSense
Power Pro

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.