Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Intrigue Advanced 2

2020

€ 3.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Scheuren over fraaie singletracks, in vliegende vaart nieuwe lijnen ontdekken en onbevreesd racen op elk soort terrein met de speelse en wendbare Intrigue.

De Intrigue is terug met een Advanced Composite frame dat voorop loopt door een scherp stuurgedrag en bravoure in de afdaling dankzij de Liv 3F-ontwerpfilosofie. De focus kan op het opzuigen van ervaringen in plaats van hobbels. De fiets is namelijk uitgerust met 140 mm achtervering plus ultralichte en stijve Advanced Forged Composite demperlink en heeft een 150 mm voorvork. De 27,5 inch tubeless Boost-wielen zijn geschikt voor bredere banden tot 2.6 inch zodat je de fiets kunt aanpassen aan de terreinomstandigheden. In overeenstemming met de richtlijnen van de 3F-ontwerpfilosofie is de Intrigue volledig damesspecifiek en dat betekent dat de framegeometrie, de composite layup en de demper-tuning afgestemd zijn op vrouwen en ook ontworpen door vrouwen. Met een betere trapefficiëntie en een agressieve trailriding-positie, inclusief een langere bovenbuis en kortere stuurpen, is de Intrigue klaar om de grens op te zoeken... en hem te verleggen! De Intrigue is voorzien van een fraaie interne kabelgeleiding en geschikt voor montage van een side-pull voorderailleur.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Topprestaties op de trail:

Maestro vering, Advanced Composite afgestemd op vrouwen, compromisloze afmontage.

Uitgebalanceerde wendbaarheid:

Met een veelzijdig 140/150 mm platform en 27.5-wielen die geschikt zijn voor banden tot 2.6 inch breedte, levert de Intrigue droomprestaties door wendbaarheid in de beklimming en controle in de afdaling.

Heel specifiek afgestemd op vrouwen:

Deze fiets is het resultaat van de Liv 3F-ontwerpfilosofie en door vrouwen ontworpen en geteste vering die tot in de perfectie is afgesteld via stapsgewijze prototype-testen door atletes.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Intrigue heeft de perfecte balans van een allround, breed inzetbare mountainbike, rijdt lichtvoetig door rock gardens, maakt korte metten met beklimmingen en toont een overdaad aan skills op steile, bochtige afdalingen. De Intrigue is ontworpen om je horizon te verbreden en zorgt dat elke rijdster topprestaties levert. Deze fiets is een must-have voor fanatieke vrouwen die hun rijkwaliteiten naar een hoger niveau willen brengen.

Specificaties
MatenXS, S, M, L
KleurenChameleon Saturn / Black
FrameAdvanced-Grade Composite, 140mm
VoorvorkRockShox 35, 150mm travel, DebonAir, Motion Control Damping, Boost, 15x110 Maxle Stealth, tapered
DemperRockShox Deluxe Select
StuurGiant Contact SL TR35, 780x35
StuurpenGiant Contact SL 35
ZadelpenGiant Contact Switch dropper, remote lever, 30.9
ZadelLiv Contact SL (forward)
PedalenN/A
ShiftersSRAM SX Eagle
VoorderailleurN/A
AchterderailleurSRAM SX
RemmenShimano BR-MT420, hydraulic disc
RemhendelsShimano MT-401
CassetteSRAM SX Eagle, 11x50
KettingSRAM SX Eagle
CranksetSRAM SX Eagle DUB, 30t
Bottom BracketSRAM DUB, press fit
VelgenGiant TRX-1 Composite WheelSystem
NavenGiant TRX-1 WheelSystem
SpakenGiant TRX-1 WheelSystem
Banden[F] Maxxis High Roller II 27.5x2.5 WT, 3C, EXO, TR [R] Maxxis High Roller II 27.5x2.4, 3C, EXO, TR, tubeless
Extra'sTubeless prepared
Gewicht13.0 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • XS
      148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
fiets diagram
  XSSML
Zitbuis lengte (mm) (inch)380154061644517,548219
Zitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,5°74,5°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,258022,859523,462024,4
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71003,91054,11254,9
Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°66,5°66,5°66,5°
Vork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
Naloop (mm) (inch)109,64,3109,64,3109,64,3109,64,3
Wielbasis (mm) (inch)113544,7115145,3116745,9119547
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)150,6150,6150,6150,6
Stack (mm) (inch)57722,758222,958723,160523,8
Reach (mm) (inch)40515,941816,54321745217,8
Stand Over Height (mm) (inch)69127,270727,873528,975129,6
Stuur breedte (mm) (inch)76029,976029,978030,778030,7
Stuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502502
Cranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
Wielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologieën

Maestro Suspension Technologie
Advanced Forged Composite Technologie
Advanced Composite Technologie
3F: Fit, Form, Function

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.