{{ product.ProductAward.Quote }}

Propel Advanced 2 Disc

2020

€ 2.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
In de aanval, in de sprint of op hoge snelheid door de bocht. Aero-efficiency en totale controle komen samen in deze solo-rijder met schijfremmen. De geïntegreerde frameset is ontworpen met behulp van de AeroSystem Shaping-technologie en is aantoonbaar sneller bij verschillende aanstroomhoeken van de wind.

Deze aerodynamische racefiets vermindert de luchtweerstand zodat je sneller kunt accelereren en sprinten. Bovendien heeft hij een volledige schijfremintegratie voor meer vertrouwen en controle in allerlei weersomstandigheden en terreincondities. Dankzij de AeroSystem Shaping-technologie en het Advanced-grade composite framemateriaal, levert hij beproefde aerodynamische prestaties en is het een van de lichtste frames in zijn categorie. Nieuwe geïntegreerde schijfremtechnologie omvat onder andere flat-mount remklauwen en steekassen voor extra wielstijfheid en gestroomlijnde prestaties. De lichtgewicht en eenvoudig af te stellen Vector composite zadelpen vermindert eveneens de luchtweerstand. Samen zorgt deze technologie voor een raceklare machine waarmee je de concurrentie op achterstand rijdt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica:

AeroSystem Shaping is het resultaat van CFD-analyses en dynamische windtunneltesten. Het optimaliseert de aerodynamische prestaties vanuit elke aanstroomhoek. De afgekorte elliptische aero buisvormen en Contact SL Aero cockpit dragen bij aan de beste aerodynamische totaalprestaties.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremmen bieden enorme remkracht en verfijnde modulatie voor extra controle in variabele weersomstandigheden. Steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de totale handling waarbij het geïntegreerde WheelSystem met een 65 mm hoge achtervelg en 42 mm voorvelg de luchtweerstand en controle optimaliseren.

Ongekende efficiëntie:

Advanced-grade composite frameset is gemaakt met hoogwaardige materialen en de beste productieprocessen die Giant in huis heeft. Het resultaat is een optimale stijfheid en het laagste gewicht in zijn klasse.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Electric Blue
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, hybrid OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL Aero
  • Stuurpen
    Giant Contact SL Aero
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite
  • Zadel
    Giant Contact (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic
  • Remhendels
    Shimano 105 hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11x30
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano 105, 36/52
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-A2 Disc wheelset
  • Naven
    P-A2 Disc wheelset
  • Spaken
    P-A2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Course AC 1, tubeless, 700x25, folding
  • Gewicht
    9.0 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

This aero road bike minimizes drag so you can accelerate and sprint faster. It also features full disc-brake integration for more confidence and control in all types of weather and conditions. Engineered with AeroSystem Shaping technology and Advanced-grade composite, it delivers proven aero performance and one of the lightest frames in its category. New integrated disc brake technology includes flat-mount calipers and thru-axles for wheel stiffness and streamlined performance. The lightweight, easily adjustable Vector composite seatpost further minimizes drag. It all adds up to a race-ready machine that helps you leave the competition behind.

2020 Propel Advanced Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)46518,350019,752020,554521,557522,659523,4
BZitbuis hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
OverDrive
RideSense
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.