{{ product.ProductAward.Quote }}

Propel Advanced Pro 1 Disc

2020

€ 5.399

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Lichtgewicht, efficiënt en bijna onzichtbaar voor de wind. Deze composite racemachine biedt aantoonbaar voordeel tijdens sprints en soloritten. En met de geïntegreerde schijfremtechnologie heb je meer controle tijdens chaotische sprints en bloedsnelle afdalingen.

Zorgvuldig ontwikkeld om de beste aero raceprestaties te leveren. Deze messcherpe wegracer geeft je voordelen in sprints en ontsnappingen. Nieuw voor dit jaar is de integratie van schijfremmen in het Propel-frame. Het frame is gemaakt van Advanced-grade composite materiaal dat zowel licht als stijf is en een scherp stuurgedrag biedt. Hij is ontworpen om onze technologie te optimaliseren. Daarom zijn de schijfremmen volledig in het frame geïntegreerd en is gebruikgemaakt van een flat-mount-bevestiging en steekassen. Van sprints tot aan solo ontsnappingen, in bochten of in afdalingen, de nieuwe Propel Advanced Pro Disc helpt je om door de wind te snijden en de concurrentie achter je te laten.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerde aerodynamica:

AeroSystem Shaping is het resultaat van CFD-analyses en dynamische windtunneltesten. Het optimaliseert de aerodynamische prestaties vanuit elke aanstroomhoek. De afgekorte elliptische aero buisvormen en Contact SLR Aero cockpit dragen bij aan de beste aerodynamische totaalprestaties.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremmen bieden enorme remkracht en verfijnde modulatie voor extra controle in variabele weersomstandigheden. Steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de totale handling waarbij het geïntegreerde WheelSystem met een 65 mm hoge achtervelg en 42 mm voorvelg de luchtweerstand en controle optimaliseren.

Ongekende efficiëntie:

Het Advanced composite frameset is gemaakt met de best presterende materialen en de meest geavanceerde productieprocessen die Giant in huis heeft. Het resultaat is een optimale stijfheid en het laagste gewicht in zijn klasse.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Navy / Iris / Reflective Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SLR Aero
  • Stuurpen
    Giant Contact SL Aero
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite
  • Zadel
    Giant Contact SL (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra Di2
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Remhendels
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52with Giant Power Pro power meter
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 1 Aero Disc Composite WheelSystem ( F:42mm, R:65mm)
  • Naven
    Giant SLR 1 Aero Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR 1 Aero Disc WheelSystem
  • Banden
    CADEX Race 25, tubeless,700x25,, folding
  • Extra's
    RideSense Bluetooth
  • Gewicht
    8.0 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Meticulously developed for best-in-class aero road performance, this razor-sharp road racer offers a true advantage for sprinting and solo riding. The frame is handcrafted using Advanced-grade composite material to produce a bike that’s lightweight and stiff, with a sharp, responsive ride quality. Its disc brakes are completely integrated within the frame using flat-mount calipers and thru-axles designed to optimize the technology. From sprints to solo attacks, cornering and descents, the new Propel Advanced Pro Disc helps you slice through the wind and gain an advantage on the competition.

2020 Propel Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)50019,752020,554521,557522,659523,4
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)76930,37873180731,882932,684333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
Overdrive
RideSense
Tubeless Systeem
Power Pro

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.