Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Reign 29 1

2020

€ 3.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Steile drops, blinde lijnen, heftige singletracks vol met wortels en rotsen. Deze vurige full-suspension 29er helpt je om de wildste enduro-trails te temmen met soepele vering en zelfverzekerde handling.

Van bikepark tot weekend-enduro's en van dagelijkse trailsessies tot ruige avonturen op onbekend terrein, deze gloednieuwe full-suspension 29er is klaar voor de nodige actie. Met een lichte, sterke en betrouwbare ALUXX SL frameset helpt de Reign 29 je om met meer vertrouwen en controle zware beklimmingen te overwinnen en ruige afdalingen te 'nailen'. Hij is voorzien van een progressieve nieuwe geometrie die is geoptimaliseerd voor de 29 inch wielen. Dat betekent kortere liggende achtervorken, een langere bovenbuis en balhoofd-/zitbuishoeken die je in een perfecte zitpositie brengen om elke singletrack te temmen. Het aangepaste Maestro-veersysteem heeft 146 mm soepele, actieve achtervering en is voorzien van een nieuwe Trunnion mount-demper en een Advanced Forged Composite rocker-arm. Voeg daar nog een hele reeks andere agressieve trailriding-technologieën aan toe - een fraaie dropper post met interne kabelgeleiding, het nieuwste Giant WheelSystem met Boost inbouwbreedte en standaard gemonteerde tubeless banden - en je weet dat deze machine klaar is als jij er klaar voor bent.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Racewaardige vering:

Maestro achtervering is ontwikkeld en getest onder extreme omstandigheden zoals de Enduro World Series. Een demper met Trunnion mount-bevestiging heeft een langere slag en voelt soepeler aan. De Advanced Forged Composite rocker-arm voegt extra stijfheid toe terwijl het framegewicht omlaag gaat. Door de Trunnion mount kun je ook langere dropper zadelpennen monteren.

Progressieve enduro-geometrie:

De frameset heeft een verbeterde enduro-geometrie zodat je met vol zelfvertrouwen agressieve afdalingen en scherpe bochten kunt rijden. De 65/76,8 graden balhoofd/zitbuishoek met 42 mm vork-offset zorgt voor een stabiel en gecontroleerd stuurgedrag op hoge snelheden.

29er vertrouwen en controle:

Grotere 29 inch wielen rollen beter over ruig terrein en geven meer balans en stabiliteit. Daardoor krijg je enerzijds meer momentum om technische beklimmingen te overwinnen en anderzijds meer vertrouwen om snelle, ruige singletracks op volle snelheid af te dalen.

Specificaties
MatenS, M, L, XL
KleurenChameleon Galaxy
FrameALUXX SL-Grade Aluminum, 146mm
VoorvorkFox 36 Performance Elite GRIP2, 160mm, 110x15 Kabolt, tapered, 42mm offset
DemperFox X2 Performance
StuurGiant Contact SL TR35, 800x35mm, 20mm rise
StuurpenGiant Contact SL 35
ZadelpenGiant Contact Switch dropper post with remote, 30.9
ZadelGiant Contact (neutral)
PedalenN/A
ShiftersSRAM GX Eagle
VoorderailleurN/A
AchterderailleurSRAM GX Eagle
RemmenSRAM Code R
RemhendelsSRAM Code R
CassetteSRAM Eagle, 10x50
KettingSRAM GX Eagle
CranksetTruVativ Descendent 6k, DUB, 32t with MRP AMg V2 alloy guide
Bottom BracketSRAM DUB, press fit
VelgenGiant TR-1 29 WheelSystem
NavenGiant TR-1 29 WheelSystem
SpakenGiant TR-1 29 WheelSystem
Banden[F] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, EXO, TR [R] Maxxis Minion DHR II 29x2.4 WT, EXO, TR, tubeless
Extra'sTubeless prepared
Gewicht14.6 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Van bikepark tot weekend-enduro's en van dagelijkse trailsessies tot ruige avonturen op onbekend terrein, deze gloednieuwe full-suspension 29er is klaar voor de nodige actie. Met een lichte, sterke en betrouwbare ALUXX SL frameset helpt de Reign 29 je om met meer vertrouwen en controle zware beklimmingen te overwinnen en ruige afdalingen te 'nailen'. Hij is voorzien van een progressieve nieuwe geometrie die is geoptimaliseerd voor de 29 inch wielen. Dat betekent kortere liggende achtervorken, een langere bovenbuis en balhoofd-/zitbuishoeken die je in een perfecte zitpositie brengen om elke singletrack te slachten. Het aangepaste Maestro-veersysteem heeft 146 mm soepele, actieve achtervering en is voorzien van een nieuwe Trunnion mount-demper en een Advanced Forged Composite rocker-arm. Voeg daar nog een hele reeks andere agressieve trailriding-technologieën aan toe - een fraaie seatdropper met interne kabelgeleiding, de nieuwste Giant WheelSystem met Boost inbouwbreedte en standaard gemonteerde tubeless banden - en je weet dat deze machine klaar is als jij er klaar voor bent.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
fiets diagram
  SMLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)431174311746418,349619,5
Zitbuis hoek (degrees)76,8°76,8°76,8°76,8°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57322,660023,664025,266526,2
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1003,91104,31104,31204,7
Balhoofdbuis Hoek (degrees)65,0°65,0°65,0°65,0°
Vork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
Naloop (mm) (inch)128,95128,95128,95128,95
Wielbasis (mm) (inch)118846,8121547,8125849,5126549,8
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)43917,343917,343917,343917,3
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)301,2301,2301,2301,2
Stack (mm) (inch)61924,461924,462824,763725,1
Reach (mm) (inch)42816,945517,949319,451620,3
Stand Over Height (mm) (inch)75429,775529,777730,680131,5
Stuur breedte (mm) (inch)80031,580031,580031,580031,5
Stuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6401,6502
Cranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
Wielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Forged Composite Technologie
ALUXX SL Aluminium Technologie
Maestro Suspension Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.