Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Talon 29 3

2020

€ 599

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Krijg het juiste trailgevoel met deze aluminium hardtail die speciaal gebouwd is voor ambitieuze singletrack-rijders. Hij heeft stabiele, snel rollende 29 inch wielen zodat je de snelheid kunt opvoeren op de beklimmingen en de remmen losgooien op de afdalingen.

De Talon heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp plus de uitgebalanceerde rijkarakteristieken van grotere 29 inch wielen, waardoor deze fiets een geweldige keuze is voor XC-terreinomstandigheden. De framegeometrie is speciaal afgestemd op de wielmaat en de 100 mm geveerde voorvork. Het is een vertrouwenwekkende fiets die uitstekend geschikt is voor ambitieuze rijders die hun offroad-vaardigheden naar een hoger niveau willen tillen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX SL aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Balans en stabiliteit:

Framegeometrie is ontworpen om de balans en roll-over capaciteiten van 29 inch wielen te optimaliseren.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Specificaties
MatenS, M, L, XL
KleurenBlack / Green
FrameALUXX-Grade Aluminum, disc
VoorvorkSR Suntour XCM RL 29", 100mm, remote lockout preload adjuster
DemperN/A
StuurGiant Connect Trail, 730x31.8
StuurpenGiant Sport, 6-degree
ZadelpenGiant Sport, 30.9x375
ZadelGiant Connect (upright)
PedalenMTB caged
ShiftersShimano Altus
VoorderailleurShimano Alivio
AchterderailleurShimano Alivio
RemmenTektro HDC M275, hydraulic disc
RemhendelsTektro HDC M275
CassetteShimano CS-HG200-9, 11x36
KettingKMC X9
CranksetProwheel, 22/36
Bottom Bracketcartridge
VelgenGiant GX03V 29", alloy, double wall, 21mm inner width
NavenGiant Tracker Giant Sport, 32h
Spakenstainless, 14g
BandenMaxxis Ikon 29x2.2, wire bead
Gewicht13.7 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

De Talon heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp plus de uitgebalanceerde rijkarakteristieken van grotere 29 inch wielen, waardoor deze fiets een geweldige keuze is voor XC-terreinomstandigheden. De framegeometrie is speciaal afgestemd op de wielmaat en de 100 mm geveerde voorvork. Het is een vertrouwenwekkende fiets die uitstekend geschikt is voor ambitieuze rijders die hun offroad-vaardigheden naar een hoger niveau willen tillen.

1 2 3 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
fiets diagram
  SMLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
Vork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
Naloop (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,794,33,7
Wielbasis (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
Stack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
Reach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
Stand Over Height (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
Stuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
Stuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4702,8803,1
Cranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Wielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.