{{ productAwardLocalized.Quote }}

Talon E+ 29 1

€ 2.449

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

De trail roept en dit is het antwoord. Deze uitgebalanceerde en strak sturende E-bike geeft je een soepele zet in de rug en totale controle zodat je meer plezier hebt en je offroad-mogelijkheden aanzienlijk kunt uitbreiden.

Het lichtgewicht aluminium frame dat een klassiek hardtail-ontwerp combineert met moderne E-biketechnologie, geeft deze Talon E+ een overvloed aan comfort en vertrouwen op offroad-terrein. Het SyncDrive Core motorsysteem is ideaal voor smalle paden of XC-trails en maakt het makkelijker om die zware klim te trotseren zodat je aangemoedigd wordt om langer door te fietsen. Hij is ontworpen voor een 100 mm geveerde voorvork die alle hobbels absorbeert. Bovendien geven de 29 inch wielen hem een stabiel en uitgebalanceerd rijgedrag. De EnergyPak 500 accu is in het frame geïntegreerd en kan zijdelings worden verwijderd om hem op te laden. En met de RideControl ONE controller kun je tijdens het fietsen diverse instellingen veranderen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geleidelijke aandrijfkracht:

De SyncDrive Core motortechnologie geeft soepele, directe ondersteuning om allerlei soorten terrein te verkennen en meer plezier te hebben.

Uitgebalanceerde, vertrouwde handling:

Lichtgewicht aluminium frame met trail-vriendelijke geometrie, 100 mm geveerde voorvork en stabiele 29 inch wielen met tubeless banden zorgen dat jij de baas bent op offroad terrein.

Batterij met zeer lange levensduur:

De EnergyPak 400 Wh accu die zijdelings kan worden uitgenomen is eenvoudig op te laden met onze slimme 4A lader.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 KM 40 miles
  • Goed: 125 KM 77 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Core
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl One ANT+
  • Display
    Wireless display compatible
  • Accu
    Giant EnergyPak 500Wh, Side-Release
  • Maten
    S, M, L, XL ,XXL
  • Kleuren
    Balsam Green
  • Frame
    ALUXX aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCR 32 LO-R Boost 29 100mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x690~750mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-Speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano HG50-10, 11-42T, 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 36T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant GX03V
  • Naven
    Giant eTracker Sport, [F] 15mm Thru-Axle [R] 9mm QR, e-bike optimized
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4" Wire Bead 60TPI
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A Fast Charger
  • Gewicht
    18,4 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De Talon E + 29 is voorzien van het nieuwe SyncDrive Core motorsysteem en een duurzame, lichtgewicht ALUXX aluminium frameset met een 100 mm verende voorvork. Het is een soepel rijdende E-MTB die een stille, natuurlijk aanvoelende trapondersteuning biedt, zodat je je mogelijkheden op het terrein kunt uitbreiden.

Talon E+ 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXLXXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,946818,450519,953521,156022
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,667526,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31154,51305,11405,51556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)100,73,9100,73,9100,73,9100,73,9100,73,9
HWielbasis (mm) (inch)115045,3117646,3120247,3122848,3125449,4
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)48519,148519,148519,148519,148519,1
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)61724,362224,56362564525,465925,9
LReach (mm) (inch)38615,241016,143016,945217,847318,6
MStand Over Height (mm) (inch)7122874629,476430,17613078130,7
NStuur breedte (mm) (inch)69027,272028,372028,375029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8803,1
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology
Syncdrive Core
RideControl ONE
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Energypak

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.