{{ product.ProductAward.Quote }}

TCR Advanced SL Team Frameset

2020

€ 2.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Van hors categorie beklimmingen tot superzware klassiekers, dit is de keuze van topprofessionals zoals CCC-kopman Greg Van Avermaet die één machine nodig heeft waarmee hij het allemaal kan doen. Met zijn historie als kampioensfiets en een onverslaanbare stijfheid-gewichtsverhouding is deze fiets gemaakt om te winnen.

Wat er ook gebeurt in een race-situatie, de legendarische TCR Advanced SL geeft je een voordeel. Hij heeft de lichtste frameset die Giant ooit heeft gemaakt en zijn ongeëvenaarde stijfheid-gewichtsverhouding zorgt voor pure snelheid en maximale efficiëntie. De geïntegreerde Variant zadelpen verhoogt de rijkwaliteit door meer comfort tijdens lange races. En het beproefde Compact Road Design biedt een perfecte mix van messcherp stuurgedrag en vertrouwenwekkende controle. Van de bergen tot aan het vlakke land en van start tot finish, de TCR Advanced SL is een legendarische allrounder met een lange lijst aan overwinningen die zijn status onderschrijven.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lightgewicht efficiëntie:

Met de hoogste stijfheid-gewichtsverhouding van alle fietsen in zijn klasse is deze frameset ontwikkeld om de Giant professionals superieure klimeigenschappen, stijfheid voor de sprints en allround-capaciteiten te geven.

Professionele herkomst:

Door de beproefde geometrie, de nauwkeurige stuureigenschappen en stijfheid is dit frame de eerste keuze voor de profs die hem naar overwinningen hebben gereden in etappes van de Giro d'Italia, Tour de France en andere belangrijke races over de hele wereld.

Snelheid en comfort:

De geïntegreerde Variant zadelpen en het Giant WheelSystem met tubeless banden zorgen samen voor een soepel rijgedrag en lage rolweerstand.

Highlights

Whatever the race situation, the legendary TCR Advanced SL gives you an advantage. It’s built on the lightest road frameset ever produced by Giant, and it boasts an unrivaled stiffness-to-weight ratio for pure speed and efficiency. The Variant integrated seatpost design gives it a comfortable, race-tuned feel and its tubeless Giant WheelSystem boosts speed and efficiency while reducing your risk of flats. The proven Compact Road Design gives it the perfect blend of razor-sharp handling and confident control. From the mountains to the flats, start to finish, TCR Advanced SL is a legendary all-rounder with a long list of race wins to prove it.

2020 TCR Advanced SL with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)68026,87102874029,177030,379031,182032,3
BZitbuis hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1234,81335,21485,81686,61887,42038
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)69,82,760,32,457,22,257,22,257,22,257,22,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)72428,574229,276530,17873180531,782332,4
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.