Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Terrago 29 2

2020

€ 999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Krijg het juiste trailgevoel met deze klassieke hardtail die speciaal gebouwd is voor ambitieuze singletrack-rijders. Hij heeft grotere 29 inch wielen die hem stabiliteit op XC-terrein verschaffen. Zodoende kun je de snelheid opvoeren op beklimmingen en de remmen losgooien op de afdaling.

De Terrago heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp. Dankzij de offroad-stabiliteit van de grotere 29 inch wielen is deze fiets een geweldige keuze voor XC-terreinomstandigheden. De framegeometrie is speciaal afgestemd op de wielmaat en de 100 mm geveerde voorvork. Het resultaat is een vertrouwd aanvoelend rijgedrag dat uitstekend past bij XC-rijders die zoeken naar mogelijkheden om hun snelheid en vaardigheden te vergroten tijdens leuke singletrack-ritten.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Balans en stabiliteit:

Framegeometrie is ontworpen om de balans en roll-over capaciteiten van 29 inch wielen te optimaliseren.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Specificaties
MatenS, M, L, XL
KleurenOrange
FrameALUXX-Grade Aluminum
VoorvorkSuntour Raidon XC RL-R 29", 100mm, remote lockout
DemperN/A
StuurGiant Connect XC, flat, 720x31.8
StuurpenGiant Contact
ZadelpenGiant Connect, 30.9
ZadelGiant Connect (upright)
Pedalenplatform
ShiftersShimano SLX
VoorderailleurShimano SLX
AchterderailleurShimano SLX
RemmenShimano MT200
RemhendelsShimano MT200
CassetteShimano SLX, 10x45
KettingShimano SLX
CranksetShimano SLX, 26/36
Bottom BracketShimano
VelgenGiant 27.5" 6061 aluminum, double wall, 21mm inner width
Naven[F]Shimano Boost 15x110, sealed bearing [R] Shimano Boost QR 12x142, sealed bearing
Spakenstainless, 14g
BandenMaxxis Ikon 29x2.2, , wire
Gewicht13.3 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
fiets diagram
  SMLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
Vork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
Naloop (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,794,33,7
Wielbasis (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
Stack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
Reach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
Stand Over Height (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
Stuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
Stuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4702,8803,1
Cranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Wielmaat 29"29"29"29"

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.