{{ product.ProductAward.Quote }}

Trinity Advanced Pro 1 Force

2020

€ 5.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Totale integratie, totale snelheid. Deze gestroomlijnde kogel is simpelweg een klasse apart en gebouwd met de wensen van professionele triatleten en wereldkampioenen tijdrijden in het achterhoofd. Ervaar de superieure aerodynamische prestaties in een compleet raceklaar pakket.

De Trinity Advanced Pro is ontwikkeld met behulp van Computational Fluid Dynamics en dynamische windtunneltesten en levert een bewezen aerodynamisch voordeel. Hij is met de handgebouwd met het allerbeste Advanced-grade composite en nauwkeurig vormgegeven met behulp van de Giant AeroSystem Shaping-technologie. Daarom snijdt hij beter door de wind dan alle andere fietsen in zijn klasse. Deze fiets is gemaakt voor pure triatlon-prestaties en biedt een comfortabele zithouding voor lange trainingen en wedstrijden. Zijn unieke AeroVault-systeem bevat een geïntegreerd drinksysteem aan de voorzijde, een opbergbox op de bovenbuis en een bidon op de onderbuis die samen zorgen voor betere aerodynamische prestaties op de weg.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Aero-efficiëntie:

Uitvoerige CFD-analyses, dynamische windtunneltesten en een triatlon-specifiek ontwerp resulteren in superieure aero-prestaties in een raceklare configuratie.

Geïntegreerd ontwerp:

Van het AeroVault-systeem met toegang tot een drinksysteem plus opbergmogelijkheden, tot aan de Giant remmen en cockpit, is deze fiets ontwikkeld om als compleet systeem te presteren.

Perfecte zitpositie:

Verfijnde framegeometrie en meer verstelmogelijkheden maken een triatlon-specifieke zithouding mogelijk die voldoet aan de eisen van multisport-wedstrijden.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Chameleon Blue
  • Frame
    Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Trinity composite base barwith ski bend
  • Stuurpen
    Trinity alloy, high/low stem
  • Zadelpen
    Trinity composite
  • Zadel
    ISM PS1.0
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM eTap Blips
  • Voorderailleur
    SRAM Force eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM Force eTap AXS
  • Remmen
    Giant SpeedControl SL
  • Remhendels
    Giant Trinity
  • Cassette
    SRAM Force, 12-speed, 10x28
  • Ketting
    SRAM Force D1
  • Crankset
    SRAM Force D1 DUB 35/48 with Quarq power meter
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant P-A2 wheelset
  • Naven
    Giant P-A2 wheelset
  • Spaken
    Giant P-A2 wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Course AC 1, tubeless, 700x25, folding
  • Extra's
    integrated hydration, integrated food storage, misc fairings, AeroVault system
  • Gewicht
    10.0 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Engineered using Computational Fluid Dynamics and dynamic wind-tunnel testing, the Trinity Advanced Pro delivers a proven aerodynamic advantage. Handcrafted from premium Advanced-grade composite and meticulously formed with Giant’s AeroSystem Shaping Technology, it slices through the wind better than any bike in its class. Made for racing against the clock—from Ironman triathlon distances to time trial road racing stages—it offers a comfortable fit for long distance training and racing. And its unique AeroVault system includes an integrated front hydration unit, top tube storage box and downtube water bottle that, together, improve the bike’s aero performance on the road.

2020 Trinity Advanced Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      160 cm5’3”  to 172 cm5’8”
  • S
      166 cm5’5”  to 178 cm5’10”
  • M
      172 cm5’8”  to 184 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)46018,149019,351520,354521,5
BZitbuis hoek (degrees)77,0°77,0°77,0°77,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5092052820,854121,355421,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)803,11104,31405,51706,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
GNaloop (mm) (inch)612,4612,4612,4612,4
HWielbasis (mm) (inch)96738,198838,9100339,5101840,1
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)652,6652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)4821951020,153921,256822,4
LReach (mm) (inch)39815,741016,141716,442316,7
MStand Over Height (mm) (inch)74229,276730,279031,183632,9
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,740015,740015,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,7172,56,81756,9
QWielmaat 700C700C700C700C
RArm Pad Stack 550~600mm580~630mm610~660mm640~690mm
SArm Pad Reach 443~503mm455~515mm462~532mm468~538mm
360-View
Trinity Advanced Pro 1 Force

Technologieën

Advanced Composite Technology
AeroSystem Shaping Technologie
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.